Часті питання

питання: Що означає зелена і жовта таблиці над моїм оголошенням?

відповідь: Ці таблиці показують найбільш підходящі для Вашого запиту (релевантні) оголошення. У зеленій області враховується близькість регіонів пошуку та місцезнаходження судна....

питання: Чому моє оголошення в режимі "очікування"?

відповідь: Режим очікування вводиться, коли оголошення не повинно бути в загальному списку оголошень. Можливо, у Вашому оголошенні вказані конфіденційні дані.

питання: Чи можливо змінити режим оголошення "дублікат"?

відповідь: Якщо ваше оголошення поставлено в режим "дублікат", це означає, що першу інформацію про продаж судна ми отримали з іншого джерела. Змінити режим "дублікат" на інший можливо у випадку, якщо перше джерело довгий час не виходить з нами на зв'язок. Таким чином ми намагаємося дотримуватися інтереси брокерів, що беруть участь в операції з купівлі-продажу суден. Самий вірний спосіб уникнути режиму "Дублікат" - перед додаванням оголошення скористатися розширеним пошуком і постаратися знайти судно, яке Ви хочете запропонувати на продаж.

питання: Чи можливо змінити режим оголошення "дублікат" якщо я господар судна?

відповідь: Так. Але тільки у випадку, якщо людина, який перший подав оголошення про продаж Вашого судна, довгий час не виходить з нами на зв'язок. Або у випадку, коли перший подав оголошення напише нам про те, що він не бере участі в угоді.

відповідь: Будь ласка, якщо Ви вирішили продати Ваше судно, постарайтеся зв'язатися з нами. Тоді ймовірність, що між нами буде посередник мінімальна.

Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
Your question:
Головне меню
Контакти
Пошук суден
Останні новини
січень 27, 2013
Зміна принципів співпраці

На даний момент ви можете підписатися на нашу підписку. Вартість складе $ 300 за рік. Ви отримаєте ВРЮ базу даних, а також нові пропозиції протягом терміну дії підписки.

Лютий 15, 2012
Нова функція на сторінці Контакти

З цього моменту ви можете надіслати нам будь-який додаток прямо з "Контакти".